ویزا ، تورهای داخلی و خارجی ، بلیط هواپیما
 
Teeba Tour
تـیـبـا ســـــــیر
شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری

ویزای قزاقستان
ویزای قزاقستان


3 ماه اعتبار ، 1 ماه اقامت توریستی عادی 145$

3 ماه اعتبار ، 1 ماه اقامت توریستی فوری 165$

3 ماه اعتبار ، 2 ماه اقامت تجاری  280$

 تجاری 6 ماهه مالتی پل 750 $

 تجاری یکساله 1200$

تحویل ویزای توریستی عادی 15 روز کاری میباشد.

تحویل ویزای توریستی فوری 12 روز کاری میباشد.


مدارک:

اصل پاسپورت ، 2 قطعه عکس 4*6 ، تکمیل فرم مشخصات فردی.

توجه داشته باشید ریجستر قزاقستان رایگان میباشد

 

تلفن تماس:  9-66435506

تلگرام و واتساپ: 09199090427قزاقستان (به قزاقی: Қазақстан، به روسی: Казахстан) با نام رسمی جمهوری ویزای ویزای ویزای قزاقستان کشوری است در آسیای میانه. پایتخت این کشور در سال ۱۹۹۸ از آلماتی در جنوب که بزرگ‌ترین شهر کشور است به نور سلطان در شمال منتقل شد.

جمعیت ویزای ویزای ویزای قزاقستان ۱۶ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر، زبان‌های رسمی آن قزاقی و روسی و واحد پول آن تِنگه است. ویزای ویزای ویزای قزاقستان بزرگترین کشور محصور در خشکی در دنیا است و تراکم جمعیتی کمی دارد. حدود ۷۰ درصد از مردم این کشور مسلمان هستند.

نور سلطان، پایتخت کنونی ویزای ویزای ویزای قزاقستان شهری است بسیار سرد و بادخیز که دمای هوا در زمستان در آن به منفی ۴۰ درجه می‌رسد. گروه‌هایی از ملی‌گرایان روس در روسیه و داخل ویزای ویزای ویزای قزاقستان دعوی الحاق مجدد شمال ویزای ویزای ویزای قزاقستان به روسیه را داشتند، و این یکی از انگیزه‌های رئیس‌جمهوری ویزای ویزای ویزای قزاقستان برای انتقال پایتخت به شهری در مرکز کشور و نزدیک به روسیه بود و این امر باعث شد که شمار زیادی از قزاق‌ها به این شهر منتقل شوند و این دعوی به خودی خود خاموش شود.

پایگاه فضایی بایکونور در کشور ویزای ویزای ویزای قزاقستان قرار دارد و قدیمی‌ترین پایگاه فضایی جهان است. یوری گاگارین نخستین انسان فضانورد از این پایگاه به فضا سفر کرد. این پایگاه در دوران شوروی سابق و به خاطر موقعیت جغرافیایی مناسب در جمهوری ویزای ویزای ویزای قزاقستان ساخته شد. پس از فروپاشی شوروی، کشور روسیه این پایگاه را تا سال ۲۰۵۰ از ویزای ویزای ویزای قزاقستان اجاره کرده‌است.
کاربران حاضر:6
تعداد بازدید:1,263
Teeba Tour All rights reserved 2016